Acasă / SPORT / Succes fară emoții la Mioveni

Succes fară emoții la Mioveni

cs_mioveniII-scm_pitesti-0-3-fotopress24 (13)SCM Pitești s-a impus fără emoții cu 3-0 pe terenul celor de la CS Mioveni II, dupa un joc controlat în cea mai mare parte. Alb-violeții puteau deschide scorul încă din minutul 6 când David a șutat peste poartă apoi CS Mioveni și-a încercat norocul prin Neacșu cu un șut din interiorul careului. În minutul 30 Serban a deschis scorul pentru piteșteni printr-un gol executat perfect de la 30m în vinclu.Înainte de pauză Grecu reușește să înscrie din interiorul careului.SCM a continuat meciul în 10 iar în minutul 88 Serban reuște dubla cu un șut în diagonal de la 18m.Într-o altă partidă a rundei a șaptea, Atletic Bradu a pierdut surprinzător pe teren propriu,0-2 cu Concordia Chiajna II.

FOTO Gabriela Neacșu/Mihai N.

conducere defensivă între polițiștii argeșeni (7)

Competiție de conducere defensivă între polițiștii argeșeni

La ceas aniversar pentru Poliția Română, polițiștii argeșeni s-au întrecut într-o competiție de îndemânare la ...