Accident rutier în care ar fi implicată o motocicletă pe bulevardul I. C. Brătianu, municipiul Pitești. Intervin paramedicii SMURD pentru acordarea primului ajutor calificat unei persoane de pe motocicletă.In incident au fost implicate un autoturism și o motocicletă. Victima a fost o persoană de sex feminin în vârstă de 16 ani. Aceasta prezenta răni la membrul inferior drept și a fost preluată și transportată la spital de către echipajul SMURD. Sursa foto – Info Trafic Pitesti
Tag-uri- . A accident accident rutier autoturism foto ia medicii smurd pitest pitesti r smurd
Citeşte şi ...
Amenzi usturătoare pentru persoanele care nu depoziteaza corect deșeurile
În perioada 15-19 iulie 2024, polițiștii locali piteșteni din cadrul Serviciului Control – Mediu au ...