Acasă / SPORT / Atletic Bradu, continuă să rămână neînvinsă

Atletic Bradu, continuă să rămână neînvinsă

Argeşenii de la Atletic Bradu continuă să rămână neînvinşi sub comanda lui Adrian Neaga. Vineri, în cadrul etapei cu numărul 21 din cadrul seriei a şasea a Ligii a III-a, alb-verzii s-au deplasat în Harghita pentru jocul cu FC Zagon. Partida a contat şi pentru clasamentul din playoff, ambele formaţii fiind deja calificate în actul următor. Scorul final a fost egal, 1-1, ambele goluri fiind marcate în prima repriză. Mai întâi, Ştirbu a deschis scorul pentru gazde în minutul 22 pentru ca Antonio Tănase să aducă egalarea cu un minut înainte de pauză. În urma acestui rezultat, Atletic Bradu ocupă locul şase în clasamentul din playoff, fiind la egalitate cu FC Zagon.

M.C. Foto – Mihai Neacsu

Despre Administrator

Citeşte şi ...

competiții sportive între polițiști (3)

Ziua Poliției, sărbătorită și prin competiții sportive între polițiști

Polițiștii argeșeni sărbătoresc Ziua Poliției Române prin competiții sportive și competiții cu caracter profesional.Tradiționalele competiții ...