În urmă cu puțin timp, un accident rutier a avut loc în comuna Bascov, satul Valea Ursului, în care, din primele informații, un autoturism a intrat într-un cap de pod.Intervin pompierii cu o autospecială de intervenție și un echipaj SMURD de Terapie Intensivă Mobilă, alături de un echipaj SAJ.Fără victime, pompierii au asigurat măsuri PSI.
Tag-uri- . A accident accident rutier autoturism bascov ia pompierii r smurd
Citeşte şi ...
Amenzi usturătoare pentru persoanele care nu depoziteaza corect deșeurile
În perioada 15-19 iulie 2024, polițiștii locali piteșteni din cadrul Serviciului Control – Mediu au ...