Un accident rutier a avut loc sâmbătă după amiază, la Mioveni.Din primele informații,este vorba de un autoturism care s-a răsturnat în sensul giratoriul de la bazin.La fața locului intervin pompierii cu o autospecială pentru stingerea incendiilor și o ambulanță SMURD de prim ajutor calificat.Autoturismul fiind repus pe roți.Nu au fost persoane rănite”, transmite ISU Argeș.
Tag-uri- . A accident accident rutier autoturism ISU mioveni pompierii r smurd
Citeşte şi ...
Amenzi usturătoare pentru persoanele care nu depoziteaza corect deșeurile
În perioada 15-19 iulie 2024, polițiștii locali piteșteni din cadrul Serviciului Control – Mediu au ...