În cursul nopții, pompierii de la Detașamentul de Pompieri Bradu au intervenit la un accident rutier petrecut pe autostradă, km 96, sensul spre București, unde un autoturism s-a răsturnat.Paramedicii SMURD au evaluat o persoană de sex masculin, în vârstă de aproximativ 29 de ani, care acuza dureri la membrele superioare. În urma monitorizării, victima a refuzat transportul la spital.
Tag-uri- . A accident accident rutier autoturism medicii smurd pompierii r smurd
Citeşte şi ...
Amenzi usturătoare pentru persoanele care nu depoziteaza corect deșeurile
În perioada 15-19 iulie 2024, polițiștii locali piteșteni din cadrul Serviciului Control – Mediu au ...