În perioada Sărbătorilor de Iarnă, Consiliul Județean Argeș, prin Regia Autonomă de Drumuri Județene Argeș va asigura desfășurarea în bune condiții a traficului pe drumurile județene, fiind pregătite în acest sens utilajele și stocurile de materiale antiderapante, pentru toate cele 6 districte din județul Argeș.
În cazul în care vor fi întâmpinate dificultăți datorate condițiilor meteo, acestea pot fi semnalate nonstop, la dispeceratul Regiei Autonome de Drumuri Județene Argeș, la tel. 0248/280.958.
G.N
Citeşte şi ...
ISU Argeș: Atenționare meteorologică ! Cod galben !
COD GALBEN – Interval de valabilitate: 25 iulie, ora 12 – 25 iulie, ora 23 ...