Ca în fiecare an, în preajma Sărbătorilor Pascale, poliţiştii argeşeni, în colaborare cu Asociaţia Umanitară de pe lângă Inspectoratul de Poliţie Judeţean Argeş, le-au adus zâmbete pe buze micuţilor loviţi de soartă. Ieri, oamenii legii au fost în rolul iepuraşului pentru copiii aflaţi în Complexul de Servicii pentru Copiii cu Handicap Valea Mare.
Citeşte şi ...
ISU Argeș: Atenționare meteorologică ! Cod galben !
COD GALBEN – Interval de valabilitate: 25 iulie, ora 12 – 25 iulie, ora 23 ...