Conducerea Consiliului Județean Argeș deplânge trecerea în neființă și transmite sincere condoleanțe familiei îndoliate, la dispariția celui care a fost OCTAVIAN FRATEA, șef formație și șef detașament în cadrul Serviciului Public de Pază și Ordine Argeș, cu o carieră de peste 22 de ani în asigurarea ordinii publice.Dumnezeu să îl odihnească în liniște și pace!
Citeşte şi ...
Amenzi usturătoare pentru persoanele care nu depoziteaza corect deșeurile
În perioada 15-19 iulie 2024, polițiștii locali piteșteni din cadrul Serviciului Control – Mediu au ...