În ziua de 24 noiembrie a.c., polițiștii Serviciului de Investigații Criminale Argeș au pus în executare două Mandate de arestare preventivă, emise de Tribunalul Argeș, privind pe doi bărbați, de 38 și respectiv 18 ani, ambii din municipiul Pitești.Cei doi sunt cercetați într-o cauză privind săvârșirea infracțiunilor de constituirea unui grup infracțional organizat, proxenetism și spălarea banilor .Ambii bărbați au fost încarcerați.
Tag-uri- . 24 A foto fotopress fotopress-24 fotopress-24.ro proxeneti r
Citeşte şi ...
Amenzi usturătoare pentru persoanele care nu depoziteaza corect deșeurile
În perioada 15-19 iulie 2024, polițiștii locali piteșteni din cadrul Serviciului Control – Mediu au ...