Deşi, jucatorii au ieşit sâmbătă seara dezamagiţi de la vestiar suporterii BCM U Piteşti au reuşit să-i facă să zâmbească. Aceştia au avut parte la ieşire de susţinatorii care îi aşteptau cu aplauze şi un foc de artificii.
G.N/ Foto Mihai Neacsu
Deşi, jucatorii au ieşit sâmbătă seara dezamagiţi de la vestiar suporterii BCM U Piteşti au reuşit să-i facă să zâmbească. Aceştia au avut parte la ieşire de susţinatorii care îi aşteptau cu aplauze şi un foc de artificii.
G.N/ Foto Mihai Neacsu
Ieri, pe stadionul municipal Câmpulung, s-a desfășurat etapa județeană a concursurilor profesionale ale Serviciilor Private ...
Please add a post. Powered by Announcement Bar