Jucătorii de la SCM Piteşti vor disputa astăzi de la ora 14 pe stadionul „Nicolae Dobrin” ultima partidă de verificare. Echipa pregătită de Valentin Sinescu întâlneşte o colegă de eşalon şi anume pe Gaz Metan Podari, echipă care activează în seria a treia. Partida era programată iniţial să se joace mâine de la ora 11.
Citeşte şi ...
Câmpulung: Faza zonală a concursului Serviciilor Profesioniste pentru Situații de Urgență
Ieri, pe stadionul municipal Câmpulung, s-a desfășurat etapa județeană a concursurilor profesionale ale Serviciilor Private ...