Asfaltul umed l-a făcut pe un conducător auto din Tulcea, aflat la volanul unei Honda, să nu mai poată ţine drumul drept. La KM 111 pe sensul Bucureşti – Piteşti, maşina s-a izbit puternic în glisieră. Şoferul, mai avea alături de el, în autoturism, două femei. Partea din faţă a maşinii a fost distrusă,dar din fericire, n-au existat victime. Astfel, n-a fost nevoie de intervenţia paramedicilor de la SMURD, ajunşi de urgenţă la faţa locului. Potrivit oamenilor legii, şoferul nu consumase băuturi alcoolice, înainte să plece la drum, şi se pare că nu depăşise nici viteza legală.
G.M Foto :M.N
Tag-urifoto fotopress24 smurd
Citeşte şi ...
Amenzi usturătoare pentru persoanele care nu depoziteaza corect deșeurile
În perioada 15-19 iulie 2024, polițiștii locali piteșteni din cadrul Serviciului Control – Mediu au ...