Ședința Comisiei Județene Argeș pentru stabilirea dreptului de proprietate privată asupra terenurilor agricole și celor forestiere din 30.06.2021
Prefectul județului Argeș, Emilia Mateescu în calitate de președințe, a condus, astăzi, 30.06.2021, Ședința Comisiei Județene Argeș pentru stabilirea dreptului de proprietate privată asupra terenurilor agricole și celor forestiere.
Pe ordinea de zi a ședinței au fost 21 de lucrări de fond funciar. Lucrările au fost supuse dezbaterilor și aprobărilor și au vizat propuneri ale comisiilor locale din locălitățile: Stolnici, Popești, Micești, Davidești, Recea, Bălălești, Ștefănești, Aninoasa, Suseni, Boțești și Nucșoara.
Toate lucrările înscrise pe ordinea de zi au fost validate.
Citeşte şi ...
ISU Argeș: Atenționare meteorologică ! Cod galben !
COD GALBEN – Interval de valabilitate: 25 iulie, ora 12 – 25 iulie, ora 23 ...