Acasă / SPORT / CS Mioveni, doar egal cu Urban Titu

CS Mioveni, doar egal cu Urban Titu

Ieri, divizionara a doua de fotbal, CS Mioveni a disputa tpenultimul joc de verificare din perioada de pregătire dinaintea începerii partidelor de campionat. Galben-verzii s-au deplasat la Titu pentru un joc cu echipa din localitate, Urban, scorul final fiind de 1-1 (0-1). Golul elevilor lui Moldovan a fost marcat de Galan în minutul 30, acesta înscriind cu capul din interiorul careului mic, după o centrare de pe stânga şi o recentrare cu capul a lui Alin Popa. Gazdele au egalat în prelungirile partidei.
Principalul Ion Moldovan a folosit următorii jucători: Popescu – Cotigă, Pasăre, Bogdan Stoica, Cătălin Stan – Alin Popa, Biceanu, Răuţă, Galan – Ene, Năstăsie. După pauză au mai intrat Ciucă, Croitoru, Cheţan, Mazilu, Ayza, Luis Felipe, Vintilă. Următorul meci al Mioveniului va fi sâmbătă, cu Gloria Buzău, locul de disputare al partidei urmând a fi stabilit astăzi.

M.C Foto-Mihai N.

conducere defensivă între polițiștii argeșeni (7)

Competiție de conducere defensivă între polițiștii argeșeni

La ceas aniversar pentru Poliția Română, polițiștii argeșeni s-au întrecut într-o competiție de îndemânare la ...