Sâmbătă după-amiază un accident rutier ușor s-a produs între două autoturisme în municipiul Câmpulung.La fața locului s-au asigurat măsurile specifice de prevenire ale incendiilor, iar paramedicii SMURD au monitorizat un minor care prezintă atac de panică. Nu au fost probleme deosebite. Minorul a fost transportat la spital.
Tag-uri- . A accident accident rutier autoturism ia medicii smurd r smurd
Citeşte şi ...
Amenzi usturătoare pentru persoanele care nu depoziteaza corect deșeurile
În perioada 15-19 iulie 2024, polițiștii locali piteșteni din cadrul Serviciului Control – Mediu au ...