Un alt incident rutier s-a produs ieri dimineață între două autoturisme în comuna Ciofrângeni, satul Lacurile. La fața locului s-au asigurat măsurile specifice de prevenire ale incendiilor de către un echipaj de pompieri, iar paramedicii SMURD au acordat primul ajutor calificat unui bărbat în vârstă de 74 de ani.Pacientul a suferit un traumatism minor la cap, cu plagă. Acesta a fost transportat la spital.
Tag-uri- . A accident autoturism ia medicii smurd r smurd
Citeşte şi ...
Amenzi usturătoare pentru persoanele care nu depoziteaza corect deșeurile
În perioada 15-19 iulie 2024, polițiștii locali piteșteni din cadrul Serviciului Control – Mediu au ...