Accident rutier în comuna Valea Mare Pravăț,Satul Bilcești, strada Fântânea.
Este un drum lăturalnic, care face legătura între două localități.Este vorba de un autocamion cu remorcă care a părăsit partea carosabilă.Intervin pompierii de la Detașamentul Câmpulung pentru asigurarea măsurilor specifice de prevenire ale incendiilor, iar un echipaj SAJ a fost alocat pentru acordarea îngrijirilor medicale la nevoie.
Tag-uri. A accident accident rutier ia pompierii r valea mare
Citeşte şi ...
Amenzi usturătoare pentru persoanele care nu depoziteaza corect deșeurile
În perioada 15-19 iulie 2024, polițiștii locali piteșteni din cadrul Serviciului Control – Mediu au ...