Ieri dimineață un accident rutier s-a produs între două autoturisme în municipiul Pitești, strada Libertății.Au Intervenit pompierii pentru asigurarea măsurilor specifice de prevenire ale incendiilor, iar paramedicii SMURD au monitorizat o persoană.Pacientul a fost un bărbat în vârstă de 74 de ani care acuză dureri toracice și prezența atac de panică. Acesta a fost transportat la spital.
Tag-uri- . A accident accident rutier autoturism ia medicii smurd pompierii r smurd
Citeşte şi ...
Amenzi usturătoare pentru persoanele care nu depoziteaza corect deșeurile
În perioada 15-19 iulie 2024, polițiștii locali piteșteni din cadrul Serviciului Control – Mediu au ...