În şedinţa de guvern de astăzi, primul ministru Victor Ponta a acceptat propunerea PSD Argeş pentru conducere Instituţiei Prefectului, fostul şef al ITM devenind noul prefect al judeţului. Numirea lui Mihai Oprescu a fost publicată în Monitorul Oficial. M. Of. nr. 0217 din 26 Martie 2014.
L.C.
Citeşte şi ...
ISU Argeș: Atenționare meteorologică ! Cod galben !
COD GALBEN – Interval de valabilitate: 25 iulie, ora 12 – 25 iulie, ora 23 ...