Un alt eveniment rutier s-a produs între trei autoturisme, tot în municipiul Pitești, Bulevardul Nicolae Bălcescu. Posibil o singură victimă conștientă și neîncarcerată. Intervin pompierii de la Detașamentul Pitești cu o autospecială de intervenție și o ambulanță SMURD de prim ajutor calificat. Nu au fost victime, pompierii au asigurat zona împotriva izbucnirii unui posibil incendiu.
Tag-uri- . 24 A autoturism foto fotopress fotopress-24 fotopress-24.ro incendiu pompierii r smurd
Citeşte şi ...
Amenzi usturătoare pentru persoanele care nu depoziteaza corect deșeurile
În perioada 15-19 iulie 2024, polițiștii locali piteșteni din cadrul Serviciului Control – Mediu au ...