„Din motive tehnice și independente de noi, centrala telefonică a Poliției Locale Pitești este temporar nefuncțională și se lucrează la remedierea ei. În aceste momente nu se pot prelua apeluri telefonice. Ne cerem scuze pentru inconvenient”, informează Poliția Locală Pitești
Tag-uri- . 24 A foto fotopress fotopress-24 fotopress-24.ro r
Citeşte şi ...
Prinși la braconaj piscicol ! Au rămas fără mașină, barcă și unelte !
Polițiștii argeșeni au acționat pentru prevenirea și combaterea ilegalităților din domeniul piscicol și, în urma ...