Anunţat cu surle şi trâmbiţe în ultima perioadă, transferul piteşteanului Adrian Mutu din ianuarie la Petrolul Ploiesti nu mai este la fel de sigur. După ultimele declaraţii ale preşedintelui clubului corsican, Mutu mai are contract cu echipa la care evoluează actualmente încă un an şi jumătate. Oficialul corsican a confirmat înţelegerea de principiu cu Mutu, pentru a-l lăsa pe acesta sub formă de împrumut la Petrolul, dar admite că în acest moment nimic nu este sigur.
M.C
Citeşte şi ...
Câmpulung: Faza zonală a concursului Serviciilor Profesioniste pentru Situații de Urgență
Ieri, pe stadionul municipal Câmpulung, s-a desfășurat etapa județeană a concursurilor profesionale ale Serviciilor Private ...