În această dimineață s-a petrecut un accident rutier între două autoturisme și o autoutilitară în urmă căruia o persoană are nevoie de îngrijiri medicale, în comuna Bradu, sat Geamăna.Au intervenit pompierii pentru asigurarea măsurilor specifice și pentru a acordă primul ajutor calificat victimei.Nu au fost probleme deosebite.
Tag-uri- . A accident accident rutier autoturism ia pompierii r
Citeşte şi ...
Amenzi usturătoare pentru persoanele care nu depoziteaza corect deșeurile
În perioada 15-19 iulie 2024, polițiștii locali piteșteni din cadrul Serviciului Control – Mediu au ...