Duminică după-amiază, flăcări violente au cuprins o anexă gospodărească din localitatea Braduleț, sat Galeșu.Au intervenit pompierii cu două autospeciale pentru stingerea incendiilor, o autoscară și un echipaj SMURD, alături de un echipaj și o autospecială de la SVSU Domenști.Nu au fost probleme deosebite, pompierii au acționat pentru stingerea completă a incendiului.
Citeşte şi ...
Amenzi usturătoare pentru persoanele care nu depoziteaza corect deșeurile
În perioada 15-19 iulie 2024, polițiștii locali piteșteni din cadrul Serviciului Control – Mediu au ...