Nici vineri nu se face școală !
Prefectul de Argeș, Cristian Soare a anunțat că a fost luată decizia ca nici vineri, 31 ianuarie, instituțiile de învățământ să nu funcționeze, astfel că elevii rămân acasă pentru a cincea zi consecutivă.
De asemenea, prefectul de Argeș a mai precizat că există posibilitatea ca elevii să recupereze orele pierdute, urmând ca Inspectoratul Școlar Județean Argeș să anunțe când se va face această recuperare.
Citeşte şi ...
ISU Argeș: Atenționare meteorologică ! Cod galben !
COD GALBEN – Interval de valabilitate: 25 iulie, ora 12 – 25 iulie, ora 23 ...